Künye

TEKNİK ELEKTRİK POSTASI 

www.teknikelektrik.com  - www.teknikelektrikpostasi.com

 

İmtiyaz Sahibi 
Mustafa ALBAYRAK


Genel Yayın Yönetmeni
Mustafa ALBAYRAK
 

Yayın Danışma Kurulu 
Mustafa ALBAYRAK
mustafa@teknikelektrik.com
Araştırmacı Yazar - Jeofizik Mühendisi 

Murat ALBAYRAK 
teknikma@gmail.com
Fizikçi 

Atilla YEĞİN
atilla@teknikelektrik.com
Sosyolog - Jeofizik Mühendisi 


Editör ve Reklam İlişkileri 
Harun KAYNAK
harun@teknikelektrik.com

 

Grafik Tasarım - Fotoğraf 
Nurali KAYNAK
grafik@teknikelektrik.com

 

Halkla İlişkiler 
Yusuf KİBAR 
yusuf@teknikelektirk.com

 

Finans ve Muhasebe 
Hasan AY 
hasan@teknikelektrik.com

 

İstanbul İçi Elden Dağıtım Sorumlusu 
Ekrem DEMİRCİ 
info@teknikelektrik.com 

 

Lojistik Destek 
Mustafa USLU
info@teknikelektrik.com 

 

Hukuk Danışmanı 
Albayrak Hukuk Bürosu 

Av.İsmail Mirsad ALBAYRAK
Av.Reha ALBAYRAK

 

Baskı ve Cilt 
Şan Ofset Matbaacılık San. Tic.Ltd. Şti
Kağıthane / İstanbul - 0212 289 2424
 

TEKNİK ELEKTRİK POSTASI 
Bereketzade Mh. Okçu Musa Cd. Bank Han 
No:11 Kat:2 Şişhane -Beyoğlu / İstanbul 
info@teknikelektrik.com - 0212 293 57 90 
 

www.teknikelektrik.com 'da ki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.  www.teknikelektrik.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Yasal Uyarı 

Teknik Elektrik Postası'ında ve www.teknikelektrik.com ' da yayınlanan köşe yazısı ve makalelerin tüm hakları ve sorumlulukları yazarın kendisine aittir. Bu makalelerde belirtilen görüşler dergimizin/sitemizin değil yazarın kendi görüşleridir. Kaynak gösterilerek veya içeriğe aktif link verilerek köşe yazıları ve haberler kullanılabilir.