Bekir BAŞYURT

Bekir BAŞYURT

Mail: bekirbasyurt@hotmail.com

Global Dünya İmparatorluğu

GLOBAL DÜNYA İMPARATORLUĞU..

İran'ın 15 Temmuz'unu cıamossad 1979 İran İslam Devrimi tiyatrosu ile 44 yıl önce başarı ile tamamladı..

Isfahan yahudilerine kara kara cübbeler giydirip İran halkını ve tüm müslümanları.. İsrail ile "İyi Polis ve Kötü Polis" oyunu oynayarak uyutuyor..Peyğamberimizin; "Kıyamete yakın Deccal'in ordusuna Isfahan yahudilerenden kara kara sancaklı bir ordu katılır!" uyarısıda, bu gerçekleşenler olabilir..

Cıamossad ajanlarının yönettiği İran 44 yıldır, dikkat eder iseniz sadece müslüman katlediyor..

Olayı şöyle düşünün..15 Temmuz sabahı Reis öldürülmüş ve ülkede bir ay süren bir içsavaş çıkmıştır ve deşifre olmamış gri cübbeli ermeni yahudi kırması Fetoş Ankara Esenboğa havalimanına indirilmiş ve uçağın merdivenlerinde;

-Ey müslümanlar, birbirimizi kırmayalım, gelin hepimiz İslam'da birleşelim nidasından sonra 'Türkiye İslam Devleti' kurulmuştur..

Ülkelerin adı ve yapısı cıamossad için önemli değildir, önemli olan o ülkenin cıamossad ajanları tarafından yönetilerek halkının uyutularak, İllimunati'nin hizmetinde köle olmasıdır!..

Dünyadaki tüm ülkeler bu tip oyunlar ile yönetiliyor ve adı "kahraman, kurtarıcı, lider, ata" olan ajanlar tarafından köleleştirilerek "Gizli İllimunati Mandası" yapılıyor..

Bu ülkenin illa müslüman olması zorunlu değil..İllimunati Global tüm Dünya'yı kendisine medeniyetlerinin beşiği olan Firavunlardan bir miras kalmış addediyor ve tüm insanlığı köleleri ve kendilerini tanrılar olarak görüyorlar..

Tüm İslam ülkeleri Gizli İngiliz Mandası'dır..
ülke uzakdoğı olsa, bu kahraman bir keşiş ve güney amerika ülkesi olsa bu kahraman bir "papaz", afrika ülkesi olsa bir "kara kurtarıcı" oluyor..

Bunları, kahraman yapmak için de, İngilizlerin 1800 lerde, Hindistana 500 sene hakim olan  Türkİslam Babür Hanlıgı yıkıldığından beri; İngiliz ajanı besleme, sahte keşiş, şıh, molla vb. isimlerde ajanlar da, tiyatral ortamları hazırlıyor..

İnsan beyninde kahramanlar bitmiyor..Parayı İllimunati matbaada basıyor, Global Dünyada bu kağıt paraları her ülkede geçiyor, çünkü liderleri önceden satın alınıyor..para..ol ma dan..asla ve asla siyaset yapılamaz, siyaset burjuva desteğinin parası olmadan gerçekleştirilemez..tüm marabalıktan gelen siyasilerin, para ile ilk buluşup, örgütlenip de siyasal bir güç olması tamamen cıamossad kaynaklıdır..tabi, bazen de bizdeki gibi, "Firavun'un sarayında yetişen Musa"lar istisnası da yok değil..Rabbim, bu Musaları Firavunlara muzaffer eylesin, daima..

Biz, müslümanlar, Hitler'in meydanlarda kitapları öbek öbek yakması gibi "Dolar" denilen, en büyük silahlarını meydanlarda yakmadıkça, asla..bu savaşı kazanamayız!..

Selametle..

 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar