Mutlusan Akademi Şanlıurfa’da

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mutlusan Akademi Şanlıurfa’da

Mutlusan’ın doyurucu bilgiler verdiği, ürünlerinin tanıtımını yaptığı ve kullanım alanlarına ilişkin teknik bilgileri aktardığı Mutlusan Akademi toplantısı bu sefer Şanlıurfa’da gerçekleşti. Bölgedeki anahtar priz bayisi olan Emre Ferhat Aydınlatma ile bir araya gelen Mutlusan, düzenlemiş olduğu toplantı katılımcıların yoğun ilgisini gördü.

Açılış konuşmasını Emre Ferhat Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gezergül tarafından yapılarak toplantıya başlanıldı. Karşılama konuşmasını ve iyi dilek temennilerini aktaran Sayın Gezergül; sözü, Mutlusan Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz’a bıraktı.  Sayın Yılmaz, katılımcılara; Mutlusan tarihçesinden, firma gelişiminden ve ileriye yönelik hedeflerinden bahsederek firmaya dair genel bilgileri aktardı. Bölge için özel çalışmalar sürdürüleceğinin altını çizen Yılmaz, ilerleyen dönemlerde iş ortağı olan Emre Ferhat Aydınlatma ile birlikte çok özel işlere imza atılacağını vurguladı. Zeynel Yılmaz’ın ardından ürünlerin kullanım alanlarını, teknik özelliklerini ve detaylarını anlatmak üzere mikrofonu Mutlusan Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin teslim aldı.

Nurdoğan Büyükkeskin tarafından hazırlanan ve aktarılan sunumda Mutlusan anahtar-priz grubu, tesisat ürünleri, pano ve otomasyon ürün grupları detaylı bir şekilde anlatıldı. Ürünlerin teknik özelliklerine değinirken bir yandan da kullanım alanlarında kolaylık sağlayacak farklılıklardan bahsedildi.  Ürün yelpazesini her yıl daha da büyüten Mutlusan, bu yıl satışını planladığı yeni modüler sistem ve tekli şok korumalı priz hakkında duyuru ve detaylı bilgilendirmeyi toplantıda gerçekleştirdi.

Keyifle geçirilen yemeği ve toplantıyı daha da anlamlı kılmak adına Mutlusan tarafından saha çalışmalarına yardımcı ekipmanları içeren özel bir kampanyanın da duyurusu yapıldı.

Mutlusan Akademi, Türkiye’nin her noktasında eğitimlerine devam edip,  güzel anılar biriktirerek başarılı toplantılara imza atmaya devam ediyor.

teknikspot

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TPAO'ya Mardin ve Şırnak'ta petrol arama ruhsatı verildiÖnceki Haber

TPAO'ya Mardin ve Şırnak'ta petrol arama...

Zorlu Çalışma Şartlarının Kurtarıcısı: Üntel KabloSonraki Haber

Zorlu Çalışma Şartlarının Kurtarıcısı: Ü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar