Hager’den Gallery Serisi: Kararlı ve Çağdaş Tasarım

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hager’den Gallery Serisi: Kararlı ve Çağdaş Tasarım
Tasarım ödüllü ürünleriyle ev, ofis ve otellerdeki tüm kullanım alanlarına yönelik özel çözümler sunan Hager Group, Gallery serisi ile özel tasarım anahtarlar yaratarak kullanıcılara ayrıcalıklı ürünler üretmeye devam ediyor. Gallery serisi çağdaş, evrensel duvar armatürleri, 28 renk ve malzeme kaplaması ve modüler yapısıyla kullanım alanlarına estetik katıyor.

Akıllı bina otomasyonlarında konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Hager; tek dokunuşla güvenlik, konfor ve tasarruf imkânı sunuyor. Hager’in yeni serisi Gallery, modüler anahtar prizleriyle tüm konut ve üçüncül projelere uygun olarak üretiliyor. Bu özel ürün, ayrılabilir yapısıyla iki modül olan mekanizmayı tek modüle düşürüp aynı alana ikinci bir mekanizma kurmaya, aynı zamanda açma kapama butonunu içinde bulunan mekanizmayı tornavida yardımı ile lith yapıya dönüştürme imkanı sağlıyor. Bu özellikler Gallery serisinin mekanizmalarını çok farklı amaçlar için adapte edilebileceği anlamına geliyor. Çerçeve altlarında bulunan LED bantlarıyla tasarımları vurgulayan Gallery serisi, soketi sayesinde ortamları ustaca aydınlatıyor, gösteri veya sinyal moduna rahatlıkla geçiş yapabiliyor. 

Gerçek Bir Koleksiyon
Geniş yelpazedeki ürün çeşitliliği ile farklı ambiyanslar için eşsiz bir tasarım sunan Gallery serisi anahtarları, çok sayıdaki renk ve kabartmalı plaka seçenekleri sayesinde de gerçek bir koleksiyon yaratıyor. Ürün çerçeveleri 3 farklı materyal içeriyor. Bunlardan ilki çok farklı renk opsiyonu sunan plastik, ikincisi farklı materyallerle kaplanmış çerçeve, sonuncusu ise solit materyalden yapılmış çerçeveler. Her çerçeve grubu kendine has dokunuş ve ağırlığı ile kullanıcıların isteklerini karşıladığı gibi mimari yapıya da entegre oluyor.

Hassas Kullanım İmkanı Sunuyor
Gövdesinde yer alan buton aktivasyon LED’leriyle takılı olduğu ortamlara eşsiz bir ambiyans katan Gallery serisi, farklı mekanizmalarıyla aydınlatma ve panjurları mobil telefondan uygulaması üzerinden Bluetooth bağlantısı ile kontrol edebiliyor. Gallery serisi, antibakteriyel kaplaması sayesinde de sağlık kuruluşu, okul, otel ve restoranlarda hassas bir kullanım sağlıyor.

Hager Patenti
İnovasyona büyük önem veren Hager, yeni seri Gallery anahtarlarında da yenilikçiliğe imza atmaya devam ediyor. Gallery serisi ile Hager, kendine ait üç adet patent daha dahil etti. 

teknikspot

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Elbi Ailesinin Yeni Üyesi Jazz Serisi Anahtar PrizlerÖnceki Haber

Elbi Ailesinin Yeni Üyesi Jazz Serisi An...

Kablo Pazarında Alkanlar GüvencesiSonraki Haber

Kablo Pazarında Alkanlar Güvencesi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar