ACK’dan Bahçe Aydınlatması İçin Yüksek Kalite Çözümler

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ACK’dan Bahçe Aydınlatması İçin Yüksek Kalite Çözümler

Uzun kış günleri ve gecelerinden sonra hepimiz parklar veya bahçelerimizde vakit geçirmeyi özledik. Havaların ısınması ile birlikte özellikle bahçelerimizde geçirdiğimiz süreler de artıyor. İç mekân dekorasyonunun yanı sıra yaşam alanının tarzını belirleyen bir diğer unsur da bahçe dekorasyonu. Peki, bahçe dekorasyonu sadece mobilya seçimleri ile mi sınırlı?

Tabii ki, hayır! Bahçe dekorasyonunun en önemli kısmını şüphesiz, bahçe aydınlatması oluşturuyor. Gündüzleri gün ışığı ile ışıl ışıl bir görünüme sahip olan bahçeler, geceleri işlevsel ve estetik bir aydınlatma kurgusuna ihtiyaç duyuyor. Öyleyse, kullanışlı bir bahçe aydınlatması nasıl olmalı? Bahçe aydınlatması LED teknolojisi ile çok farklı şekillerde kurgulanabilir. Örneğin; merdiven basamakları, yürüyüş yolu gibi alanlarda zeminde aydınlatma sağlayan LED ürünleri kullanabilirsiniz.

Bunun yanında bahçe duvarlarında LED ışıklarla birbirinden şık dekoratif tasarımlar yapabilir. Zeminden yukarıya doğru ışık veren LED armatürleri kullanarak sarmaşıklarla zenginleştirilmiş bir bahçe duvarını yumuşak bir ışıkla zenginleştirebilirsiniz. Yine oturma alanları için, gecenin görünüşünü yok etmeyecek, yumuşak tarzda bir aydınlatma iyi olacaktır. LED aydınlatma armatürü tercihi ve konumlandırması, göz kamaşmasını minimize edecek şekilde yapılmalıdır. Çünkü kamaşma, konforu düşürür, karanlık alanlardaki detayları görmeyi zorlaştırır. Aydınlatmada enerji tasarrufu için, yüksek verimli LED aydınlatma armatürlerinin veya LED ampullerin kullanılması iyi bir tercih olacaktır.

ACK bahçe armatürleri, uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için yüksek kaliteli alüminyum, paslanmaz çelik veya kırılmalara karşı dirençli PC materyaller kullanılarak üretilir. Armatürlerde kullanılan LED çipler, kablolar, duylar da yine dış mekân kullanımına uygun olarak seçilir ve üretim aşamasında gerekli zorlu kalite kontrol aşamalarından geçerek tüketicileriyle buluşur. ACK bahçe armatürleri, dış mekân kullanımına uygun olarak hazırlanmış bir elektrik altyapısı üstünde uzun süreler boyunca, güvenle kullanılabilir. Yılların deneyimi ve kaliteye verilen önem nedeniyle, ACK bahçe armatürleri profesyonellerin en gözde tercihi olmayı sürdürüyor.

teknikspot

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Günsan Elektrik İş Ortaklarıyla Bir Araya GeldiÖnceki Haber

Günsan Elektrik İş Ortaklarıyla Bir Aray...

Alves Kablo Kalitesi Dünyanın Dört Bir YanındaSonraki Haber

Alves Kablo Kalitesi Dünyanın Dört Bir Y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar